Soms maken we het leven zo verschrikkelijk moeilijk, terwijl het vooral een spel is waar je steeds een level verder komt. Je kunt overal op twee manieren naar kijken, alsof alle moeilijke dingen drama zijn, of alsof alle moeilijke dingen een les zijn. Jij mag kiezen 🙂
In dit laatste gedeelte van de module geef ik je tools die je helpen om zelfontwikkeling en het proces makkelijker te maken. Om jezelf sneller op te rapen als het even niet gaat zoals je wilt en om ook sneller het resultaat te halen wat je wilt.
Kijk de video hieronder en ga daarna verder in het moduleboek wat je hebt gedownload, met de bijbehorende opdrachten.Â
Na het kijken van de video klik je op ‘markeer als voltooid’ hier onder en ga je verder met Module 3, zodra deze beschikbaar is, in de navigatie (rechts) om verder te gaan.